Aroma olejová relaxační masáž

Aroma olejová relaxační masáž, užívá rostlinné těkavé látky známé jako éterické oleje a další vonné složky za účelem změny mysli, nálady, procesu poznávání a hluboké relaxace.

Používají se přírodní rostlinné oleje (slunečnicový, meruňkový, kokosový, mandlový aj.), do kterých se přidávají přírodní aromatické olejové esence, dle potřebných účinků.

Relaxační masáže slouží k uvolnění těla a mysli, odstraňují stres a napětí, zmírňují bolesti zad, ztuhlost šíje, přináší zklidnění a celkově osvěžují celé tělo. Prostřednictvím měkkých technik spolu s vonnými nejkvalitnějšími aroma oleji, navodí stav vnitřní harmonie a přinese Vám to pravé uvolnění. Odpočiňte si…
Účinky olejů při aroma olejové relaxační masáži:
  Délka masáže:  90 min
  Rozsah masáže:
Celotělová masáž-záda, nohy zezadu, chodila, nohy zepředu, ruce, břicho, dekolt, hlava, obličej, šíje
Aktuální ceny zde
LYMFA OLEJ: Specifická směs éterických olejů se tradičně využívá pro své čistící a detoxikační účinky. Olej pomáhá harmonizovat element Země.
UVOLNĚNÍ OLEJ: Citrusová vůně doplněná skořicí pro navození pocitu harmonie a uvolnění. Vhodná masáž při stresu a přepracovanosti.
KOKOSOVO-POMERANČOVÝ OLEJ: Silice pomeranče působí proti depresi, nespavosti a pocitům úzkosti. Celkově stimuluje a osvěžuje organismus. Působí příznivě na pokožku, vhodný pro citlivou pleť i vlasy.
TANTRA OLEJ: Směs má smyslnou a exotickou vůni. Zavede Vás hluboko k Vašim pocitům a umocní spojení se sebou samým i s druhými na tělesné i duševní úrovni. Zmírňuje únavu a napětí a postupně uvolňuje celé tělo i mysl. Umožňuje hluboké tantrické prožitky a euforii.
OLEJ DLE VLASTNÍHO VÝBĚRU: Masérka Vám velice ráda umíchá olej dle Vašich požadavků.
  Délka masáže:  90 min
  Rozsah masáže:
Celotělová masáž-záda, nohy zezadu, chodila, nohy zepředu, ruce, břicho, dekolt, hlava, obličej, šíje
Aktuální ceny zde
Kontraindikace masáže
Akutní onemocnění
Vysoký krevní tlak neléčený
Horečka, infekční a zánětlivá onemocnění, trombózy, otevřené rány
1–2 hodiny po jídle
Těhotenství a období kojení
Onkologická onemocnění (event. po dohodě s lékařem)
Po transplantaci orgánů či poúrazových stavech
Alergie na aromatické olejové esence